HelpMe AnyWay

לחצן מצוקה מעולם לא היה יעיל יותר.

לחצן החירום האוניברסלי הראשון

ללא תלות ברשת ובמדינה אליה משויך!

הרעיון המהפכני מאפשר לכם לטייל בכל מקום בעולם - וללא תלות ברשת, בעת הצורך לחייג לכל גוף חירום קרוב במטרה לסייע ולהציל חיים!

הצוות

גל מזרחי - ת.ז 208577148

סטודנטית שנה ב' - למנע"ס התמחות משאבי אנוש.

מנכ"לית ומייסדת

רועי דוד - ת.ז 315872218

סטודנט שנה ב' - למנע"ס התמחות מע' מידע.

מנכ"ל ומייסד

המודל העסקי

המודל העסקי מבוסס על פרסומות ושת"פים בגרסה חינמית של האפיקציה, וגרסת פרימיום בתשלום של 6$ (כ-15 ש"ח). בגרסה החינמית - מבוסס על הכנסה פרסומות של מוצרי ידע ושירותים המותאמים אישית למשתמש ומיקומו וכמו כן, גם שת"פים עם מוסדות חירום מקומיים באותו המיקום של המשתמש וחברות תעופה שונות - לא רק בכדי לשמור עליו בשעת חירום - אלא גם בכדי להעניק לו ערך בעת מסעו ביעד אליו בחר לנפוש. כמו כן, שיתוף פעולה גם עם בעלי עסקים מקומיים על מנת להטמיע את הפרסומות של עסקיהם באזור באופן ממוקד יבוצע גם כן. גרסת הפרימיום תהיה נקיה מפרסומות אך כן תכיל המלצות (ממומנות) על יעדים והנחיות שטעם מודות החירום הנכונים לאותו מיקום - ובנוסף תהיה חוברת הדרכה למתן עזרה ראשונה מוטמעת בתוך האפליקציה (ושוב, ללא צורך ברשת).

HelpMe Anyway - BE SAFE

הבעיה

היום בעידן הרשתות החברתיות, יותר ויותר מטיילים נחשפים למקומות רחוקים ומרוחקים, מדהימים ככל שיהיו. אותם מקומות נחשבים לנחשלים ואינם מפותחים מספיק, עד שברובם אין אפילו תשתיות אינטרנט כלל. אז לא נטייל שם? נסתכן שבעת צרה לא נוכל ליצור קשר עם העולם?

HelpMe Anyway - feel safe

הפתרון

אפליקציית HelpMe Anyway - תסייע לנו לבקר בכל מקום בעולם, ובה מאגר עצום של כלל מוקדי החירום השונים - של כל מדינה וטריטוריה על פני הגלובוס - ללא תלות ברשת האינטרנט! פשוט לבקר ולנסוע - וכשצריך להתקשר למספר חירום, HelpMe Anyway תעזור!

בואו לטייל באפליקציה!

סיור וירטואלי זריז שמציג עד כמה השימוש בה פשוט, יעיל - ומהיר:

מתחרים עיקריים

SOS Alert

שחקן מוביל בקטגוריה, בעל פעילות של מעל 3 שנים, ומצבת של 100,000+ הורדות. זמינה להורדה גלובאלית בכל מדינות העולם, מוכרת גרסאות פרימיום בתוך הגרסה החינמית - מחזור מכירות שנתי של כ-5 מיליון דולר.

Google Travel

אפליקציית התיירות הבינלאומית של גוגל - לאחר איחוד שירותים, קיימת 6 שנים. כוללת בינתיים כ-200 יעדים שונים בעולם ופרטים על אטרקציות וכמובן רשימות ומידע לזמני חירום. עובדת על פי מודל שת"פ עם בעלי עסקים בעולם בכדי להרוויח - כ165 מיליון דולר בממוצע בשנה.

Travel Safe

בעל פעילות של מעל 6 שנים, ומצבת של 10,000+ הורדות. זמינה להורדה גלובאלית בכל מדינות העולם, גרסה חינמית בלבד העובדת על פי מודל הטמעת פרסומות במהלך זמן השימוש.

היתרונות התחרותיים שלנו

לעומת המתחרים

HelpMe AnyWay מאפשרת למשתמש לקבל בזמן אמת על גבי המסך כפתור חירום להתקשרות מהירה במקרה של סכנה, ובנוסף לחצני חיוג מהיר עבור מוסדות החירום הרלוונטיים באותה מדינה (משתנה ממדינה למדינה, כמו גם קידומת החיוג) באופן אוטומטי גם ללא רשת אינטרנט זמינה.

כך, נחסך מהמשתמש לשאת ספר טלפונים, לזכור מספרים וקידומות ולשלם כספים עבור מקומיים  בעת הצורך.

הדאגה הרבה בעת מקרה חירום, ובטח כשיש את גרסת הפרימיום (ובה גם חוברת הדרכה למתן עזרה ראשונה) תפחת משמעותית בעקבות העובדה שכל המידע המסייע נמצא בכף ידו בצורה אפקטיבית, נגישה ומהירה – גם אם אין לו רשת אינטרנט הזמינה לו באותה נקודה בה נמצא.

ענף התיירות 2021

ענף התיירות נמצא בשלב של פריצה מחדש מאז הקורונה: "התיירות הבינלאומית צפוייה להתחיל להתאושש במהלך שנת 2021 ,בכפוף להשתלטות ההדרגתית על התפשטות המגיפה, הפצת החיסון נגד הנגיף, שיפור משמעותי בביטחון המטיילים והסרה משמעותית של מגבלות הנסיעה עד אמצע השנה. ההתאוששות הצפויה היא גם תוצאה של הביקושים הכבושים לאחר תקופה ארוכה של הטלת סגרים. צפוי כי התיירות הבינלאומית תצטרך שנתיים וחצי עד ארבע שנים כדי לחזור לרמות 2019".

 

אנחנו כאן כדי להסתער.

השוק

השוק הכולל שלנו – מטיילים, אוהבי אקסטרים, תושבי איים ומקומות בהן קליטת הרשת חלשה/לא קיימת.

שוק פוטנציאלי – 1.3 מליארד ואף יותר.

שוק זמין וכשיר – כ650 מיליון בעלי סמארטפון עם חיבור לחנות אפליקציות + זיקה לתיירות. מתוכם -330 מיליון בעלי אפליקציות לשעת חירום *כעת*.

סוג השוק -לקוחות עסקיים יתם ניצור את השת"פחם עבור האפליקציה ושירותיה השונים, ולקוחות פרטיים – שהם יהיו המשתמש הסופי.

מגמות בשוק – על פי ממצאים (מקור מצורף), ישנה עלייה בתיירות לאזורים שוממיים ולא מיושבים -טבע, תיירות כפרית, טיולי דרך וחוויות באוויר הפתוח.

Helpme Anyway  – מסייעת למבקרים בעיקר במקומות אלו.

פילוח שוק

0 מיליארד
תיירים מכל מגדר בגילאי 24-35

מטיילים, אוהבי אקסטרים, תושבי איים ומקומות בהן קליטת הרשת חלשה/לא קיימת. תיירים מוציאים בממוצע בטיולם כ1000$ (נכון לשנת 2017).

0 מיליארד
תושבי קבע במדינות אפריקה המסוכנות

כשמיליונים חיים יחד ברעב, במהלכה של מלחמת אזרחים קשה – ושלא נדבר על תשתיות האינטרנט הרעועות – מיותר לציין כמה חשובה הגישה המהירה והלא-תלותית-ברשת למספרי החירום במדינה שלך.

0 מיליון
בעלי סמארטפון בעל חנות אפליקציות

נמצא כי בשנה 89% מתוכם מטיילים בחו"ל מדי שנה (נכון לינואר 2020).

0 מיליון
בעלי אפליקציית חירום

מתוך בעלי הסמארטפון, 330 מיליון בעלי אפילקציית חירום אחת או יותר.

אסטרטגיה שיווקית

קהלי מטרה

קהלי המטרה הראשונים שנתמקד בהם הם נשים וגברים בגילאי 24-35 ע"פ תחומי עניין של טיולים ואטרקציות, ונשלב בחלק מהפרסום ההממוקד גם פרסום על פי GIS באזורי איים בעיקר - וזאת לאור פוטנציאל השוק הגבוה של תיירים על פי מיקומם ותחומי עניינם. המאפיינים העיקריים של קהל מטרה זה הם: גילאים צעירים, בעלי תחומי עניין של אקסטרים ואהבה לטיולים בחו"ל.

בידול

האפליקציה שלנו היא בעלת בסיס הנתונים הגדול ביותר והזיהוי המדויק ביותר עד כה - וכמובן השילוב בין שני האלמנטים הוא המפתח. בנוסף, גרסת הפרימיום מכילה יכולות שעדיין לא קיימות אצל אף מתחרה - איתור מוסד החירום גם באמצעות דיבור וחיפוש קולי, וחוברת עזרה ראשונה מוטמעת בפנים - ללא תלות ברשת!

7P

אפליקציית HelpMe AnyWAy מציעה, בשלל גרסאותיה, לכל אדם בעל סמארטפון לטייל ולהגיע לכל יעד בעולם בידיעה שיש לו למי לפנות בעת חירום – תמיד, גם ללא ללא רשת אינטרנט זמינה! כפתור מרכזי בכל יעד על גבי הגלובוס יוביל אל מוקד החירום הרשמי של המדינה (במידה ואין למוקד ההצלחה המוגדר "מוקד הצלה" באותו שטח). הלחצנים מתחת לכפתור המרכזי יובילו כל אחד בהתאם למיקום אל מוקד חירום אחר, ועל כל כפתור ייכתב במלל לאן הוא מפנה. 

כמו כן, בגרסת הפרימיום ניתן יהיה לאתר גם באופן קולי את מספר החירום הרצוי (קריאת משטרה, אמבולנס, אש, שגרירות וכ'ו בכל שפה – והיישמון יחייג אל היעד המבוקש). גרסת הפרימיום תכיל גם חוברת עזרה ראשונה מקצועית בכפתור צדדי -ללא כל תלות ברשת!

האפליקציה ניתנת להורדה בכל חנויות האפליקציות הגדולות – גוגל פליי ואפ סטור.

גרסה חינמית לחלוטין, וגרסת פרימיום בעלות של 6$ – כ15 שקלים.

באמצעות שת"פים ייחודיים, האפליקציה תשווק באמצעות חברות תעופה כבר במטוס בשלטים ובאנשי קד"מ בטרמינלים השונים. כמו כן ביעדים פופלריים במיוחד ולא עירוניים ייעשה שת"פ עם נציגי מוסדות החירום באזור על מנת להבטיח שקט תעשייתי עבורם – ועבור המדינה אותה הם מייצגים בגאווה. שיתוף פעולה גם עם בעלי עסקים מקומיים על מנת להטמיע את הפרסומות של עסקיהם באזור באופן ממוקד יבוצע גם כן.

בעלי המניות שני המייסדים. פרופיל העובדים (מתכנתים צעירים שמטרתם יהיה לאבטח את האפליקציה ולטפל בתקלות) יהיה של עובדים צעירים בעלי אוריינטציה טכנולוגית ושירותיים בשכר מעל שכר המינימום.

מתכנת אחד למשרה מלאה ומעצב גרפי מספיק בשלב ההעלאה לאוויר.

תהליך המכירה יהיה נוח במיוחד, מעבר למכירת גרסת הרימיום ברחבי הרשת – מה שיימכר בנוסף, זה קמפיינים והמלצות ממומנות בתחתית האפליקציה כך שחווית השימוש בלחצני החירום לא תיפגע. פשוט להיכנס, לראות מודעה רלוונטית ולהגיע ליעד/לרכוש מהקישור/ להשאיר פרטים.

"טוב שם טוב משמן טוב" – השם שלנו יפורסם וידובר בקרב עשרות אנשי מפתח בתיירות בעולם ובמוסדות החירום השונים. כשאנשים מקצועיים ואמינים ממליצים עליך – הלקוחות שלנו יסמכו עלינו יותר – ועל המודעות שהם יראו אצלנו! 

HelpMe Anyway - feel safe, be safe

אבני דרך לשנה הראשונה

שיפור והתאמת האפליקציה לקהלי היעד

עבודה ויזואלית נרחבת *מידית* בכדי להתאים את האפליקציה באופן מלא, מונגש ופשוט עבור קהלי היעד השונים

ינואר 2022

משא ומתן באזורים מתויירים ורחוקים

עם בעלי עסקים בסביבה, כמו כן גם בשדות התעופה השונים עם המנהלים הבכירים. היעד להשלמת המשימה - 15 מדינות שונות בהן האפליקציה מציעה מודעות ממומנות בשיתוף פעולךה עם אותם גורמים שנבדקו.

פברואר 2022

פרסום המוני

לאחר ששיתופי הפעולה כבר "רצים" ניתן להתחיל להיעזר בכסף הנכנס עבור פרסום המוני יותר - שלטי חוצות במרכזי ערים, בכניסה לאתרים המוגדרים מסוכנים וכמו כן פרסום ברדיו ובטלויזיה מקומיים במגוון ארצות בהתאם לתקציב.

נובמבר 2022

תקציב לשנה הראשונה

כ-12,500 שקלים עלות שני המחשבים, בנוסף תוכנות עיצוב ברישיון לשניהם - עוד כ450 שקלים. סך הכל: כ-13,000 שקלים

משכורות עובדים: 9,000 × 2 עובדים - 18,000 בחודש -216,000 בשנה.

הצעת מחיר לשיווק + בניית דף אינטרנט: 9,300 ש"ח

אחד המנכ"לים יגיע במקרים מסוימים לפגישות בקרה עם אחד משיתופי הפעולה ובמקירם מסוימים אף יחתום על הסכם איתם לאחר פגישה פרונטלית בלבד. יש להיערך ל-2 טיסות בחודש לפחות, הלוך וחזור לכל היותר ובהתאם ליעד. 4,000 ש"ח לטיסה הלוך חזור ויומיים לינה × 2 טיסות בחודש = 8,000 בחודש. סך הכל בשנה: 96,000 ש"ח

HelpMe Anyway - feel safe, be safe

סיכונים במיזם

רוב מהאפליקציות לא מצליחות

"למרות היכולת הגבוהה לפרוץ לשווקים רבים, מעטות הן האפליקציות הישראליות שמרוויחות כסף: 30% מהאפליקציות שהשתתפו במחקר רושמות אפס הכנסות. 40% מהן הכניסו בין דולר ל–1,000 דולר בשנה החולפת, רק 16% הכניסו עד 10,000 דולר, 7% הכניסו עד 100 אלף דולר - ו–8% בלבד רשמו הכנסות גבוהות מכך."

גיוס כספים

ישנן מספר דרכים אפשריות לגיוס הון ראשוני: פניה לחברים ומשפחה – לבקש מהם לקבל הלוואה (שסביר כי תינתן בתנאים טובים יותר מגופים מסחריים), או להציע להם להיכנס כשותפים תמורת רווחים עתידיים. מימון המונים – יש כמה פלטפורמות מצוינות כגוןKickstarter ו- AppBackr שמהוות דרך נוחה וידידותית יחסית לגיוס כספים, ובישראל את – headstart ומימונה. בנקים - הלוואות רגילות

שיווק וקידום האפליקציה

התחרות בתחום אפליקציות המובייל היא לא קלה. במקביל, כל הקשיים הכרוכים בתהליך התכנון והפיתוח, לעיתים קרובות גורמים לכך שנושא השיווק נדחק הצידה ולא זוכה לתשומת הלב הראויה.
אולי לא כל השת"פים יצליחו, לא הרבה יקנו את הפרימיום...ועוד. השיטה להתמודד תהיה - שימוש באנשי שיווק שכבר שיווקו אפליקציות בעבר, ולעורר רעש על הטוב שהאפליקיה מקנה.

HelpMe AnyWay